Architekci wnętrz testują produkty Heritage w „Si Home”


Krakowski showroom pod szyldem Si Home skupia ekskluzywne wyroby kilku firm. W tym gronie Heritage jest marką, która wyróżnia się manualnym procesem produkcji, prowadzonym z wykorzystaniem narzędzi z końca XIX wieku. Dlaczego tak robimy? Odpowiedź zamyka się w nazwie marki – to dziedzictwo – a nasze wyroby mają zaspokajać nie tylko praktyczną potrzebę, ale mają być także dla duszy; mają być dla tych, którzy cenią sobie pewną powolność życia. Nie chcemy być krótkim epizodem w świecie biznesu. Sięgamy do tego, co było początkiem w rzemiośle ceramicznym, do metod starych, ale nie przestarzałych. Dlatego nasze wyroby cechuje jakość, która nie ma precedensu w masowej produkcji.

Reasumując, co z naszej oferty zobaczyć można w krakowskim Si Home – przede wszystkim produkty do wnętrz: płytki ścienne ręcznie malowane, płytki podłogowe, piece z kafli szamotowych oraz gliniane tynki. Również za pośrednictwem tego salonu można kupić ekskluzywne dachówki ręcznie wytwarzane.

Na początku grudnia w salonie Si Home odbyły się warsztaty dla architektów wnętrz, podczas których zaprezentowaliśmy wszystkie nasze produkty i przedstawiliśmy sposoby ich ręcznego wytwarzania. Architekci podjęli wyzwanie wykonania ręcznego malunku na płytkach ceramicznych według własnej koncepcji. Używano metody podszkliwnej malowania płytek. Zastosowaliśmy jednakową kolorystykę dla wszystkich malunków: kobalt. Nałożona farba ma odcień jasnego fioletu, natomiast po wypaleniu zyskuje docelowy kolor, czyli kobaltowy.

Tak przygotowane płytki są przez nas wypalane i niebawem wrócą do autorów malunków na nich wykonanych.

Każdy z architektów otrzymał poza podstawowymi katalogami Heritage próbki kolorystyczne naszych płytek oraz przykładowe wzorniki.

Poniżej fotorelacja z warsztatów Heritage w Si Home.

 

Polub naszą stronę na Facebooku (www.facebook.com/ArchitekturaiCeramika)

Może Ci się również spodobać

LEAVE A COMMENT

O nas

Heritage Roof Tiles

Heritage Roof Tiles

ul. Kościuszki 23, 63-500 Ostrzeszów

Obserwuj nas

Rekomendacje

Rekomendacje

Fanpage

Newsletter

Wpisz swój adres email aby się zapisać do naszej listy dystrybucyjnej