Targi Denkmal – Renowacyjne wydarzenie roku!


W dniach 8-11 listopada w Lipsku odbyły się Europejskie Targi Konserwacji i Restauracji Zabytków oraz Renowacji Starych Budowli.

Są to targi poświęcone konserwacji i renowacji dziedzictwa w wielu dziedzinach: rzemiosła, materiałów budowlanych, narzędzi i sprzętu technicznego, ale również technologii bezpieczeństwa i budowy zabytków kultury, wyposażenia i ochrony dziedzictwa, dzieł sztuki i krajobrazu.

Z każdą edycją targi przyciągają szeroką rzeszę wystawców z wielu dziedzin, konserwatorów zabytków, miłośników kultury i sztuki, jak również prywatnych inwestorów, którzy szukają rozwiązań dla swoich inwestycji.

Nie inaczej było w tym roku. Dziesiątki wystawców, setki kontaktów i tysiące odwiedzających. Targi otworzyły możliwości dla wielu inwestycji i inwestorów. Jedną z wielu firm wystawiających się na tych targach była rodzinna firma Heritage Roof Tiles Sp. z o.o. z Ostrzeszowa, która od prawie 30 lat tworzy unikalną ceramikę. Na potrzeby renowacji i odbudowy zabytków wykonuje dachówkę historyczną: karpiówkę w wielu rozmiarach, kolorach, wzorach i strukturach, holenderkę, esówkę, mnich mniszkę.  Jest także możliwość wykonania gąsiorów i kształtek ogrodzeniowych wg indywidualnego projektu. Poza renowacjami zewnętrznymi firma zajmuje się również renowacją piecy kaflowych, płytek ręcznie malowanych i ręcznie formowanych. Szeroka oferta znalazła już uznanie na rynku konserwacji zabytków, a dzięki wydarzeniu jakim były targi Denkmal otwarły się nowe możliwości i inwestycje, które z pewnością będzie można podziwiać na wielu europejskich zabytkach.

 

 

 

 

Może Ci się również spodobać

LEAVE A COMMENT

O nas

Heritage Roof Tiles

Heritage Roof Tiles

ul. Kościuszki 23, 63-500 Ostrzeszów

Obserwuj nas

Rekomendacje

Rekomendacje

Fanpage

Newsletter

Wpisz swój adres email aby się zapisać do naszej listy dystrybucyjnej