Doświadczenie – niezbędny składnik produktów ceramicznych


Doświadczenie w każdej branży jest niezwykle ważne. Pozwala uniknąć błędów, ulepszać produkt czy usługę a także buduje markę i jakość. Dzięki temu klient ma pewność i jest spokojny o to co kupuje.

Chętniej obdarzamy zaufaniem marki, które utrzymują się na rynku przez wiele lat i z pewnością nie znikną z dnia na dzień zostawiając nas z produktem i gwarancją bez pokrycia.

Dlaczego w ceramice to doświadczenie jest tym bardziej ważne?

Otóż materiał jakim jest glina jest niezwykle trudny i kapryśny. Nawet niewielkie wahania temperatury podczas wypału, w zależności od jego etapu, mogą dać całkowicie inny rezultat od zamierzonego. Co więcej, mogą po prostu zamienić produkt w gruz.

Dodatkową trudnością jest czas wymagany na wykonanie takiego ceramicznego produktu. O ile w przypadku ciasta lub elementu tłoczonego bezpośrednio przez maszynę efekt i ewentualne wady jesteśmy w stanie zauważyć w ciągu niedługiego czasu, o tyle w ceramice na efekt trzeba poczekać niejednokrotnie kilka dni.

Dlatego warto wybierać firmy, które mają wieloletnie doświadczenie i potrafią przewidywać rezultaty i efekty.

Producent ceramiki budowlanej, którego marką jest Heritage istnieje na rynku już od 30 lat. Co więcej jest firmą rodzinną, która od pokoleń tworzy unikalną ceramikę i daje pewność swoim klientom. Całkowicie polski kapitał oraz wieloletnia tradycja pozwala na stabilną pozycję przedsiębiorstwa w porównaniu do wielu pojawiających się na chwilę marek „no name”.

Wybierając jakiekolwiek produkty – ceramikę budowlaną, żywność czy ubrania – pamiętajmy aby doceniać i wybierać polskie marki i polskie firmy. To najlepsza nagroda dla osób i pracowników angażujących się w ich tworzenie. Polski produkt ma naprawdę dobrą jakość, a dodatkowo w pełni odpowiada naszym realiom i wymaganiom. Tworzymy przecież dla siebie i jak nikt znamy polskiego klienta!

Może Ci się również spodobać

LEAVE A COMMENT

O nas

Heritage Roof Tiles

Heritage Roof Tiles

ul. Kościuszki 23, 63-500 Ostrzeszów

Obserwuj nas

Rekomendacje

Rekomendacje

Fanpage

Newsletter

Wpisz swój adres email aby się zapisać do naszej listy dystrybucyjnej