Fabryka Ceramiki Budowlanej została mianowana „National Champion For Poland In The European Business Awords 2016/2017”


Ostrzeszowska cegielnia „Budy” wyposażona we wspaniały hoffmannowski piec kręgowy opalany węglem od blisko trzech dekad na nowo wytwarza ceramikę architektoniczną. Ta XIX-wieczna fabryka została reaktywowana przez firmę rodzinną. Pod nazwą – Fabryka Ceramiki Budowlanej (FCB) wytwarza się tutaj dachówkę, płytki elewacyjne oraz płytki do wnętrz domów. Tradycyjna technologia produkcji i rzemiosło jest unikatem i powrotem znakomitych tradycji w budownictwie. Biorąc pod uwagę rynek europejski, nie ma drugiej takiej fabryki, która byłaby w stanie na taką skalę manualnie wytwarzać dachówkę ceramiczną, i do tego przekraczając normy jakościowe przyjęte w tej branży.

fabrykaS2

Fabryka prowadzona jest przez rodzinę. Ma to fundamentalne znaczenie dla wartości i kultury biznesu. Poszanowanie tradycji i wrażliwość na człowieka powodują pełne poświęcenie dla swojej pracy, aby tworzyć tylko najwyższej jakości wyroby, z których korzystają inni ludzie.

Między innymi jakość i wartości rodziny biznesowej, skupione w Fabryce Ceramiki Budowlanej zostały dostrzeżone przez międzynarodową kapitułę European Business Awords. Kluczowe wartości wspierane przez tę prestiżową europejską nagrodę to etyka w biznesie, innowacje i sukces. To wszystko sprawiło, że Fabryka Ceramiki Budowlanej została mianowana „National Champion For Poland In The European Business Awords 2016/2017”.

National Business Awords z siedzibą w Londynie już po raz dziesiąty zebrało międzynarodową kapitułę, aby w dorocznym konkursie wyłonić liderów biznesu europejskiego w oparciu o wspomniane powyżej wartości. W skład jury konkursowego wchodzą między innymi byli premierzy kilku krajów europejskich, były komisarz ds. handlu w EU oraz dyrektorzy zarządzający kilku europejskich korporacji. W minionym roku konkurs European Business Awords zgromadził 32 tys. firm z 33 krajów.

Fabryka Ceramiki Budowlanej została doceniona przez jury konkursu także za silną dynamikę wzrostu sprzedaży, zwłaszcza na rynkach zagranicznych. Prestiżowa dachówka ceramiczna ceniona jest przez koneserów architektury, osoby budujące dom, który ma jednocześnie być uosobieniem bezpretensjonalnej elegancji i niepowtarzalnego stylu. Dążąc do tego inwestorzy wybierają coraz częściej dachówkę Heritage lub jej odmianę Settler. Fabryka, aby sprostać wymaganiom swoich odbiorców wprowadziła w 2015 roku aż piętnaście nowych produktów w całej kategorii ceramiki architektonicznej. To wyjątkowa elastyczność w produkcji. Fabryka Ceramiki Budowlanej posiada certyfikaty ISO, ale ponieważ jakość jest priorytetem właściciele Fabryki wystąpili o przeprowadzenie audytu przez TUV (certyfikat AC090 100/1163/1465/2016). Wyroby ceramiczne poddawane są testom na zlecenie Fabryki także przez niezależne europejskie instytucje badawcze. Fabryka Ceramiki Budowlanej została również nagrodzona przez ekspertów z branży budowlanej między innymi w konkursie Top Builder 2016, oraz z pozycji klienta indywidualnego w konkursie Diamenty Forbesa, „Orły” Wprost.

fabryka-z-www

Wyzwaniem biznesu rodzinnego, do którego należy Fabryka Ceramiki Budowlanej jest wzmacnianie wartości, które mają swoje źródło we wzajemnej współpracy, szacunku, odpowiedzialności i najwyższej staranności we wszystkim, co tworzymy. Połączenie dwóch światów: ekonomicznego i rodzinnego przynosi owoce w postaci odpowiedzialnego biznesu. Takie myślenie spowodowało sygnowanie konstytucji rodziny biznesowej. Jako nieliczni w Polsce posiadamy ten dokument, który stanowi podwaliny firmy długowiecznej, a na tę chwilę firmy cieszącej się zaufaniem. Nagroda European Business Awords jest tylko kolejnym tego świadectwem.

Już wkrótce publiczności europejskiej zostanie udostępniona strona do głosowania na swojego krajowego lidera. Mamy nadzieję, że zasługujemy na Wasze głosy w tym konkursie. Strona konkursu: http://www.businessawardseurope.com/

Może Ci się również spodobać

LEAVE A COMMENT

O nas

Heritage Roof Tiles

Heritage Roof Tiles

ul. Kościuszki 23, 63-500 Ostrzeszów

Obserwuj nas

Rekomendacje

Rekomendacje

Fanpage

Newsletter

Wpisz swój adres email aby się zapisać do naszej listy dystrybucyjnej