Wspieramy sport i aktywność! Wycieczki Rowerowe Śląsk przejechały wraz z Heritage i FCB Ceramika trasę Gliwice – Kołobrzeg


Pod pięknym hasłem „Pasja łączy przyjaciół” grupa miłośników wycieczek rowerowych w dniach 25-30.05.2019 przebyła trasą Gliwice – Kołobrzeg. Impreza została zorganizowana przez Stowarzyszenie Wycieczek Rowerowych Śląsk wraz z Kartelem Kulturalnym działającym na Śląsku. W grupie uczestników wycieczki na rowerze jechał reprezentant firmy FCB Ceramika Michał Zając, który jest jednocześnie V-ce Prezesem Stowarzyszenia WRŚ. W sumie rowerzyści pokonali pond 600 km w 5 etapach ponad stu kilkudziesięciu kilometrów dziennie.

 

Trasa przejazdu podzielona była na odcinki:
sobota, 25 maja 2019
I Dzień – Gliwice – Łubnice 120 km
niedziela, 26 maja 2019
II Dzień – Łubnice – Żerków 140 km: na tym odcinku WRŚ spotkanie z Heritage i FCB Ceramika w Grabowie nad Prosną:

 

poniedziałek, 27 maja 2019
III Dzień – Żerków – Potulice 110 km
wtorek, 28 maja 2019
IV Dzień – Potulice – Czaplinek 120 km
środa, 29 maja 2019
V Dzień – Czaplinek-Sianożęty 105 km

Uczestnicy WRŚ dojechali nad morze – podsumowuje Kier. Regionu FCB Ceramika Michał Zając

 

 

Kołobrzeg zdobyty – finał trasy

 

 

Wydarzeniu towarzyszył szlachetny cel i akcja pod hasłem „Kręcimy Filipowe Kilometry”, która wspiera poprzez sport i aktywność chorego Filipa. Łącznie w zorganizowanej grupie jechało 18 osób połączonych piękną pasją, sportem, hobby i realizacją wspólnego celu jakim było dotarcie na rowerach ze Śląska nad morze Bałtyckie. Stowarzyszenie Wycieczki Rowerowe Śląsk działa od 3 lat i zgromadziło już wokół siebie wielu członków, fanów i wielbicieli, którzy aktywnie biorą udział w różnych akcjach i rywalizacjach.

 

FCB Ceramika i marka Heritage wspiera akcję, to piękna inicjatywa i wspaniała zabawa poprzez sport i aktywność. Pokonać siebie, własne słabości i osiągnąć cel – bezcenne.

Strony organizacji:

ROWEROWI PRZYJACIELE

Facebook:
https://www.facebook.com/pg/Wycieczki-Rowerowe-%C5%9Al%C4%85sk-1111011095597614/events/?ref=page_internal

 

Może Ci się również spodobać

LEAVE A COMMENT