Dach, który jest klasą samą w sobie


Dachówka Heritage wyraźnie wyróżnia się pośród innych, trudno jej nie rozpoznać, choć na każdym dachu wygląda inaczej. Nigdy nie ma wątpliwości, że ma się do czynienia z produktem premium, ekskluzywnym. W ten sposób inwestorzy postrzegają też wykonaną robotę dekarską. Dachówka jest dziełem sztuki użytkowej, zaś dobry dekarz jest rzemieślnikiem i artystą w jednej postaci. Zadaszenie wykonane przy użyciu Heritage jest dla każdego dekarza najlepszą referencją.

Tradycyjna w swoim wyglądzie dachówka Heritage jest kombinacją bezpretensjonalnego piękna i nowoczesnej dokładności, popartej wdrożonymi systemami jakości w ostrzeszowskiej fabryce. Opinie dekarzy, które są zbierane na bieżąco, potwierdzają zalety dachówki.
Heritage jest coraz częściej wybieraną marką wśród inwestorów, głównie wśród osób, które po pierwsze charakteryzują się większą znajomością zagadnień architektonicznych i koneserów, po drugie jest to kwestia budżetu inwestycji.

3_dach-garazu-i-fragment-domu_small

Wszystko dla pięknego dachu
Do niezwykłej zmiany projektu doszło na jednej z inwestycji realizowanej pod Warszawą. Dom już stał w stanie surowym, rozpoczęto montaż więźby dachowej i wkrótce miał nastąpić montaż dachówki Karpiówki. Poszukujący informacji w internecie inwestor, trafił na zdjęcia z realizacji dachów z wykorzystaniem dachówki Heritage. Decyzja była natychmiastowa, zwłaszcza, że budżet pozwalał na dokonanie zmian w projekcie. Inwestorzy zmienili konstrukcję więźby dachowej, aby lepiej eksponowała dach. Poza tym, zestaw akcesoriów dachowych Heritage – dachówki koszowe i grzbietowe były jednym z czynników decydujących.

foto-2

„Kosze nie wyglądają tak grubo, a gdy wychodzę przed dom – mówił inwestor – nie mogę się napatrzeć na tę dachówkę. Nigdy mi się nie nudzi, bo wszystko jest jakby indywidualnie dla mnie zrobione, nawet kominek wentylacyjny został ręcznie wykonany”.
Inwestor docenił fachowość dekarza. Mistrzowskie wykonanie roboty dekarskiej idzie w parze z wyjątkowością dachówki. Dach i dekarz, to klasa sama w sobie.

A co na to dekarz?
„Podstawową dachówkę Heritage kładzie się łatwo – mówi dekarz realizujący inwestycję Edmund Dąbkowski. Gąsior i kosz wymagają większych umiejętności, za to nie trzeba używać blachy na łączeniach skosów, a przede wszystkim zyskuje się lekki wygląd koszy. Wizualnie wszystko jest spójne i solidne. Heritage doskonale sprawdza się przy układaniu np. na bawolim oku. Dachówka jest mniejsza od wielu innych, dlatego łacenie wykonuje się co 10 cm, co poprawia stabilność połaci dachowej. Dachówkę łatwo rozłożyć równomiernie na dachu.”

5_rowny-dach_small

Zobacz więcej zdjęć z realizacji na naszej stronie oraz na Facebooku

Może Ci się również spodobać

LEAVE A COMMENT