Ręcznie wytwarzana dachówka Heritage – dobry wybór wymagających inwestorów!


Dla inwestora-konesera, dachówka Heritage jest doskonałym wyborem w kategorii naturalnego pokrycia dachowego. Ceniący sobie oryginalny, a zarazem tradycyjny styl, odnajdą w tej dachówce naturalny urok i prestiż. Ceramiczna dachówka Heritage jest ręcznie wytwarzana i wypalana w kręgowym piecu węglowym. Stanowi odrębną kategorią i nie ma równych sobie. W Polsce to jedyny taki produkt, a i na skalę europejską jest rzadkością. Jeśli dom ma się wyróżniać pośród innych, ta dachówka jest wyborem absolutnym.

Dachówki Heritage spełniają rygorystyczne wymagania stawiane tego rodzaju produktom. Parametry określające jej mrozoodporność i nasiąkliwość przewyższają wszelkie normy. Wybierając tę dachówkę, inwestor otrzymuje dożywotnią gwarancję. Dla tego produktu nie ma innej alternatywy. Dachówka wytwarzana jest w Ostrzeszowie w zabytkowej fabryce i przy użyciu także zabytkowego pieca. Glinę do jej wyrobu czerpiemy z własnych złóż, które słyną w Polsce z wielobarwności i jakości.

Dachówka Heritage stosowana jest na dachach o nachyleniu 35-45 stopni. Jest więc dobrze widoczna, pełniąc rolę także dekoracyjną. W takim znaczeniu można by mówić o piątej elewacji domu. W ostrzeszowskiej fabryce produkowane są dachówki podstawowe, szczytowe i okapowe, jak również szereg dodatkowych akcesoriów: dachówki grzbietowe i koszowe – pozwalające pokryć dach w całości ceramiką bez potrzeby używania blachy w miejscu, gdzie schodzą się dwie krawędzie dachu wielospadowego, jak na zdjęciu powyżej. Ponadto dostępny jest wybór innych, istotnych akcesoriów: gąsiory półokrągłe i kątowe; dachówki ozdobne (Bullnose i Fishtail) oraz specjalne zestawy dachówek – dostęp dla nietoperza. Wybór jest pełny, pokrywa całe zapotrzebowanie, w każdym detalu dla każdego projektu domu. Również bezkompromisowy jest wybór kolorystyki dachówki.

Wybierając dachówkę Heritage, inwestor może liczyć na obecność naszych ekspertów na budowie. Przed realizacją omawiany jest cały asortyment z dekarzem, a potem prowadzimy nadzór, zawsze kiedy trzeba. Heritage zapewnia pełną obsługę na każdym etapie: od projektowania, po montaż dachówki na terenie całego kraju.

Może Ci się również spodobać

LEAVE A COMMENT

O nas

Heritage Roof Tiles

Heritage Roof Tiles

ul. Kościuszki 23, 63-500 Ostrzeszów

Obserwuj nas

Rekomendacje

Rekomendacje

Fanpage

Newsletter

Wpisz swój adres email aby się zapisać do naszej listy dystrybucyjnej