Jesteśmy w Spodku podczas 4DD


Katowicki Spodek, czyli hala widowiskowo – sportowa na cztery dni lutego zamienia się w centrum architektury, wnętrz i desigu. „Four Design Days” (4DD) jest dla nas okazją, aby z południowej Wielkopolski przenieść się na Górny Śląsk na te cztery dni. Nasza XIX-wieczna ostrzeszowska fabryka i Kaflarnia kontynuują wspaniałą tradycję ręcznego wyrobu ceramicznych elementów architektonicznych. Podczas „Four Design Days” zaprezentujemy ręcznie malowane płytki ceramiczne, piece z kafli szamotowych oraz tynki gliniane.

Kolekcję płytek podłogowych i ściennych przygotowaliśmy w trzech wariantach: Raw, Glaze i Folk. Surowość kolekcji Raw jest przeciwwagą do połyskliwych płytek Glaze i ciekawym kontrastem do kolekcji Folk, z którą w oryginalny sposób się łączy. Projekty, które umiejętnie wykorzystują zalety każdej kolekcji, szczególnie dzisiaj są niezwykłym wyróżnieniem. O płytkach pisaliśmy TUTAJ.

Tynki gliniane już ze swej natury są produktem, który jest godny uwagi każdego inwestora i architekta wnętrz. O ich wspaniałych cechach pisaliśmy TUTAJ. (http://heritageceramics.pl/blog/index.php/2017/03/23/tynki-gliniane-dary-ziemi/) oraz TUTAJ. Gliniany tynk Heritage jest gotowy do użycia. Jego naturalne barwy są niezwykle bogate. Podczas 4DD pokażemy niesamowite dary ziemi.

Absolutny numer jeden, bohater każdego typu wnętrza od klasycznych po nowoczesne – piec z kafli szamotowych jest obiektem pożądania. Jego wzornictwo nawiązuje do klasycznej estetki, choć z drugiej strony sporo w nim eklektyzmu. Jest zarazem skromny, a jednocześnie ozdobny. Można go zainstalować w każdej chwili w dowolnym wnętrzu, którego będzie wspaniałą ozdobą. Estetyka pieca to ważna sprawa dla każdego architekta wnętrz, ale nie można przeoczyć parametrów technicznych, jak czyste spalanie i bardzo wysoka efektywność. O piecach pisaliśmy TUTAJ. Wnętrze z takim piecem jest absolutnie wyjątkowe.

Zapraszamy architektów wnętrz oraz inwestorów indywidualnych na stoisko nr 109 podczas 4DD, które odbędą się od 15 do 18 lutego br. w katowickim Spodku. Strona targów: http://www.4dd.pl/pl/

 

Może Ci się również spodobać

LEAVE A COMMENT

O nas

Heritage Roof Tiles

Heritage Roof Tiles

ul. Kościuszki 23, 63-500 Ostrzeszów

Obserwuj nas

Rekomendacje

Rekomendacje

Fanpage

Newsletter

Wpisz swój adres email aby się zapisać do naszej listy dystrybucyjnej