Piece kaflowe Heritage – czar ciepłych wspomnień dawnej architektury wnętrz


Dawny wygląd pieca i wydajna technologia ogrzewania zostały odtworzone w najdrobniejszych szczegółach w naszej ostrzeszowskiej kaflarni. Stworzyliśmy klasyczne piece z kafli szamotowych! Praca rąk i włożone serce, sprawiają, że każdy piec jest wyjątkowy. Współpraca rzemieślników i artystów przyniosła efekty niezwykłej urody. Powrót do lat świetności kafli wyciskanych z masy szamotowej przybliża powolną atmosferę nieco bardziej odległych czasów.
Nasze rzemieślnicze sposoby produkcji pozwalają dostosować każdy detal pieca do wymogów, jakie inwestor stawia dla aranżacji wnętrza swojego domu.  Kolor, wielkość i wzór kafla mogą być dowolne. My podpowiadamy cztery klasyczne rodzaje pieców w dziesięciu podstawowych kolorach. Ceramika łączona jest z detalami wykonanymi z brązu. Otwory wentylacyjne na górnej płaszczyźnie pieca wycięte według estetyki XIX-wiecznych szablonów, nawiązujących do organicznych kształtów.

IMG_1542

Sprawdzona technika grzewcza jest źródłem ciepła, które trwa dłużej
Piec z kafli szamotowych oddaje energię zakumulowaną w sobie, promieniując ciepłem jeszcze wiele godzin po wygaśnięciu płomienia. Można, więc cieszyć się widokiem płomienia w piecu, a ciepłem dłużej w porównaniu ze zwykłymi kominkami.
Paleniska są bezrusztowe, głębokie, dzięki temu po załadowaniu ich drewnem odpala się je od góry, a to sprzyja ekonomicznemu i czystemu spalaniu. Jest to nasz wyraz dbałości o środowisko naturalne. Ogień jest dobrze widoczny od początku palenia. Wysoka temperatura spalania sprawia, że na koniec pozostaje mała ilość pyłu i popiołu. Nie ma wiele czyszczenia, a zarazem szyba drzwi pieca pozostaje na długo czysta.

Piece kaflowe, jak żadne inne urządzenie w domu stwarzają okazję do realizacji różnorodnych rozwiązań dekoracyjnych i architektonicznych.

Piec kaflowy Heritage_Kolor Kobalt

Może Ci się również spodobać

LEAVE A COMMENT

O nas

Heritage Roof Tiles

Heritage Roof Tiles

ul. Kościuszki 23, 63-500 Ostrzeszów

Obserwuj nas

Rekomendacje

Rekomendacje

Fanpage

Newsletter

Wpisz swój adres email aby się zapisać do naszej listy dystrybucyjnej