Dach… Można to słowo wymówić jak westchnienie za spokojem nad głową


Oryginalne i piękne rzeczy powstają na styku dwóch rzeczywistości. Jak w połączeniu tradycji z nowoczesnością lub wyszukanej elegancji z prostolinijnością. Wtedy tworzy się nowa wartość, która czerpie z obu światów – sama pozostając mniej radykalną. Tak jest w architekturze i wielu sztukach pięknych. Nawiązania do stylu klasycznego stanowią punkt oparcia dla człowieka, który siłą rzeczy uwikłany jest w mody i chwilowe trendy, gdzie nowe wypierane jest przez najnowsze.

Tworząc naszą markę firmy rodzinnej Heritage połączyliśmy nowoczesność z tradycją. Wytwarzamy ceramikę architektoniczną w sposób całkowicie manualny, z rzemieślniczą atencją. Jednocześnie nasze wyroby przechodzą rozmaite nowoczesne testy, aby znaleźć zastosowanie na domach, które budowane są w nowoczesnej technologii z wykorzystaniem nowej myśli inżynierskiej.

Architektura domu ściśle związana z indywidualnością inwestora jest spełnieniem jego dążeń do harmonii i wszelkiej równowagi

heritage_background_small-kadr

Wśród detali architektonicznych Heritage znajduje się między innymi dachówka. Na spadzistej połaci dachu jest ona jak piąta elewacja. Ręcznie wykonana jest jak dzieło sztuki. Faktura dachówki jest chropowata, pokryta kryształkami piasku, który podczas wypalania w piecu kręgowym nadał jej unikatowej barwy. Gra kolorów na takiej strukturze jest żywa nawet w pochmurny dzień. Nie ma dwóch takich samych dachów. To sposób na wyróżnienie swojego domu pośród innych, choćby miały podobną elewację.
Taki dom warto zachować dla przyszłych pokoleń!

Zobacz wiele z naszych realizacji na stronie www.heritageceramika.pl

Może Ci się również spodobać

LEAVE A COMMENT